Понад 24 роки здійснюємо перевезення вантажів до 54  країн світу на трьох континентах

Історія 

«Бей-Транс» – це сімейна компанія, яка понад 25 років надає послуги з організації міжнародних вантажних перевезень.

Історія транспортного напрямку компанії розпочалась у 1996 році, коли для основного виду діяльності – дистрибуції мінеральної води, було придбано перші вантажні автомобілі. Згодом цей напрямок трансформувався в окремий вид послуг.

Компанія від початку обрала свій особливий шлях та акцентувала на ексклюзиві: індивідуальному підході та пошуку найкращого рішення для кожного клієнта. 

Добра репутація та висока якість обслуговування сприяли швидкому росту попиту на послуги, тому для перевезень довелось залучати автомобілі партнерів-перевізників. Так у портфелі компанії з’явився ще один вид діяльності – експедирування вантажів. Пізніше, задовільняючи зростаючі потреби клієнтів, ми відкрили нові напрямки – морські та залізничні перевезення.

Вигідне географічне положення на перетині торгівельно-економічних шляхів між Європою та Азією, Північчю та Півднем обумовило особливо добре розуміння нами бізнесових культур та ментальностей цих регіонів, а в силу історичних обставин наш кваліфікований персонал є білінгвами та часто полілінгвами, тому така наша особливість уможливлює краще порозуміння з нашими партнерами.

Сьогодні «Бей-Транс» має два офіси: у м. Львів (Україна) та м. Варшава (Польща). Компанія здійснює перевезення вантажів (в тому числі негабаритних та небезпечних) до 54  країн світу на трьох континентах.

МІСІЯ та ВІЗІЯ 

На фото - засновники компанії: Тарас Филипчук та Марія Бей

Місія компанії – оптимізувати логістичну ефективність наших партнерів.

Ми завжди були і є максимально клієнтоорієнтованою компанією. Для нас важливо працювати чесно та відкрито, використовувати свій досвід та знання, аби зробити бізнес наших партнерів ще ефективнішим та конкурентнішим.

Важлива складова успіху – це наша команда. Об’єднані спільними цілями й цінностями, ми робимо неможливе можливим. Кожен член команди викладається на повну, виконує свою частину роботи обдумано та ретельно, як наслідок ми отримуємо найвищі результати спільної діяльності.

Соціально-корпоративна відповідальність 

Корпоративна соціальна відповідальність у компанії функціонує як вбудований, саморегульований механізм, який дозволяє контролювати та забезпечувати підтримку закону, етичних та міжнародних норм. «Бей-Транс» несе відповідальність за наслідки та вплив своєї діяльності на навколишнє середовище (шляхом використання транспортних засобів, які відповідають високим екологічним стандартам), споживачів, власних працівників та інших учасників громадської сфери.

«Вчорашню» логістичну місію було замінено більш ширшим поняттям, керованим соціальною відповідальністю. Тому компанія «Бей-Транс» у своїй діяльності використовує дещо вужче і чіткіше поняття ніж CSR. Цей підхід можна окреслити як LSR або Logistics Social Responsibility. В межах цього підходу ми особливо концентруємо свою увагу на таких ключових моментах як екологія, безпека та права людини.

Вакансії 

Запрошуємо стати частиною команди «Бей-Транс», яка об’єднує кваліфікованих професіоналів, націлених на досягнення найкращих результатів для оптимізації логістичної стратегії своїх клієнтів. Ми працюємо в атмосфері взаємодопомоги та співпраці, згуртовані спільними цілями.

Ми пропонуємо гідну оплату праці та можливості для вашого професійного зростання.

Ми цінуємо вклад кожного у розвиток компанії, тому також інвестуємо у навчання та розвиток працівників.

У нас відкриті такі вакансії:

Професійні навички:

 • Успішний досвід побудови та управління процесом закупівель.

 • Навички ведення ділових переговорів.

 • Активне залучення постачальників.

 • Досвід роботи на керівних посадах в сфері закупівель.

 • Володіння польською мовою буде перевагою.

Професійні навички:

 • Вища освіта.

 • Володіння англійською мовою на рівні Upper Intermediate.

 • Знання польської мови бажано.

 • Технічна грамотність.

 • Уважність до деталей, відповідальність, оперативність.

Обов’язки:

 • Організація міжнародних вантажних перевезень.

 • Ведення оперативного пошуку транспорту.

 • Супроводження автомобіля під час рейсу (моніторинг місця знаходження транспорту та контроль за своєчасністю доставлення вантажу).

 • Організація та ведення документообігу.

 • Контроль за дотриманням умов контрактів перевізниками та замовниками.

 • Аналіз та формування вартості перевезень.

Scroll to Top
Догори