Понад 20 років надаємо послуги з організації міжнародних перевезень

Історія 

Бей-Транс – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних перевезень.

Компанія від початку обрала свій особливий шлях та акцентувала на ексклюзиві: індивідуальному підході та пошуку найкращого рішення для кожного клієнта. Добра репутація та результати сприяли швидкому росту попиту на послуги, тому для перевезень довелось залучати автомобілі партнерів-перевізників. Так у портфелі компанії з’явився ще один вид діяльності – експедитування вантажів.

Сьогодні «Бей-Транс» має два офіси: в Львові та Варшаві (Польща). Компанія здійснює перевезення будь-яких видів вантажів (в тому числі негабаритних та небезпечних) до 54  країн світу на трьох континентах

МІСІЯ та ВІЗІЯ 

Про компанію
На фото - засновники компанії: Тарас Филипчук та Марія Бей
Місія компанії – оптимізувати логістичну ефективність наших партнерів. Ми завжди були і є максимально клієнтоорієнтованою компанією. Для нас важливо працювати чесно та відкрито, використовувати свій досвід та знання, аби зробити бізнес наших партнерів ще ефективнішим та конкурентнішим. Важлива складова успіху – це наша команда. Об’єднані спільними цілями й цінностями, ми робимо неможливе можливим. Коли кожен член команди викладається на повну, виконує свою частину роботи обдумано та ретельно, то зрозуміло, що загальний результат виходить високим.

Соціально-корпоративна відповідальність 

Корпоративна соціальна відповідальність у компанії функціонує як вбудований, саморегульований механізм, який дозволяє контролювати та забезпечувати підтримку закону, етичних та міжнародних норм. «Бей-Транс» несе відповідальність за наслідки та вплив своєї діяльності на навколишнє середовище (шляхом використання транспортних засобів, які відповідають найвищим екологічним стандартам), споживачів, власних працівників та інших учасників громадської сфери.

«Вчорашню» логістичну місію було замінено більш ширшим поняттям, керованим соціальною відповідальністю. Тому компанія «Бей-Транс» у своїй діяльності використовує дещо вужче і чіткіше поняття ніж CSR. Цей підхід можна окреслити як LSR або Logistics Social Responsibility. В межах цього підходу ми особливо концентруємо свою увагу на таких ключових моментах як екологія, безпека та права людини.

Вакансії 

Запрошуємо стати частиною команди «Бей-Транс»! Наша команда не є великою, проте в колективі панує атмосфера взаємодопомоги та співпраці, а також відчуття об’єднаності однаковими цілями.

Ми пропонуємо гідну оплату праці та можливості для вашого професійного зростання. Ми цінуємо вклад кожного у розвиток компанії, тому також інвестуємо у навчання та розвиток працівників. 

У нас відкриті такі вакансії:

 

Обов’язки:

 • Організація міжнародних вантажних перевезень.

 • Ведення оперативного пошуку транспорту.

 • Супроводження автомобіля під час рейсу (моніторинг місця знаходження транспорту та контроль за своєчасністю доставлення вантажу).

 • Організація та ведення документообігу.

 • Контроль за дотриманням умов контрактів перевізниками та замовниками.

 • Аналіз та формування вартості перевезень.

Професійні навички:

 • Управлінський досвід.

 • Досвід роботи в логістиці (буде перевагою).

 • Вища освіта.

 • Володіння англійською та польською мовами на рівні Intermediate.

 • Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача (Word, Excel, 1C).

 • Уважність до деталей, навички ведення переговорів, відповідальність.

Догори