/
Автомобільні перевезення
Процес організації автомобільних перевезень, який використовується компанією «Бей-Транс», дає можливість максимально врахувати потреби клієнта та особливості вантажу, що перевозиться

Just in time

Безпека

СпеціалІзований транспорт

Гнучкість

Автомобільні перевезення – це найбільш гнучкий метод транспортування, який дає можливість перевозити вантажі від «дверей до дверей» та розраховувати графіки руху транспорту відповідно до термінів доставки, необхідних клієнту. В процесі транспортування використовуються:

  • Тентовані напівпричепи корисним об’ємом 82-100 куб. м., а також сцепки об’ємом 120 куб.м, що дозволяє оптимізувати використання площі кузова і є особливо зручним при перевезенні легких та об’ємних вантажів.
  • Ізотермічні напівпричепи та рефрижератори дозволяють забезпечити сталу або регульовану температуру при транспортуванні вантажу.
  • Платформи для перевезення негабаритних великовагових вантажів, в тому числі низько-рамні трейлери вантажопідйомністю до 100 т., що розтягуються до 30 м.
  • Дрібний автотранспорт вантажопійомністю від 1 до 7 т., що дає можливість оперативно доставляти невеликі партії вантажів.
  • Організація доставки дрібних вантажів шляхом довантаження та консолідації дає можливість здешевити процес транспортування.

Напишіть нам

Дізнатися вартість перевезення

Scroll to Top
Догори

Напишіть нам