Процес організації автомобільних перевезень, який використовується компанією “Бей-Транс”, дає можливість максимально врахувати потреби клієнта та особливості вантажу, що перевозиться.
Автомобільні перевезення

Just in time

Автомобільні перевезення

Безпека

Автомобільні перевезення

СпеціалІзований транспорт

Автомобільні перевезення

Гнучкість

Автомобільні перевезення – це найбільш гнучкий метод транспортування, який дає можливість легко прописувати маршрути руху вантажних потоків підприємства та розраховувати графіки руху транспорту відповідно до термінів доставки, необхідних клієнту. Процес організації автомобільних перевезень, який використовується компанією “Бей-Транс”, дає можливість максимально врахувати потреби клієнта та особливості вантажу, що перевозиться. В процесі транспортування використовуються:

  • Тентовані та цільнокриті пів-причепи корисним об’ємом 78-120 куб. м., в тому числі автопоїзди та “юмбо”, що дозволяє оптимізувати використання площі пів-причепа і є особливо відчутним при перевезенні легких та об’ємних вантажів.
  • Ізотермічні пів-причепи та рефрижератори дозволяють забезпечити сталу або регульовану температуру транспортування вантажу.
  • Платформи для перевезення негабаритних великовагових вантажів, в тому числі низько-рамні трейлери вантажопідйомністю до 100 т., що розтягуються до 30 м.
  • Дрібний автотранспорт, що дає можливість оперативно доставляти невеликі партії вантажів.
  • Організація доставки дрібних вантажів шляхом довантаження та консолідації дає можливість здешевити процес транспортування.

Напишіть нам

Дізнатися вартість перевезення

Догори

Напишіть нам