Компанія «Бей-Транс» забезпечує високий рівень комплексного транспортно-експедиційного обслуговування транзитних та експортно-імпортних вантажів при залізничних перевезеннях

Just in time

Безпека

СпеціалІзований транспорт

Гнучкість

Незважаючи на обмеження у використанні клієнтами через, як правило, відсутність під’їзних шляхів та віддаленість станцій, залізничний транспорт широко використовується при організації руху матеріальних потоків на далекі відстані, особливо в міжнародному сполученні та при транзиті вантажів територіями держав для оптимізації гарантійних платежів. Річна стабільність та доступність залізничних тарифів робить даний вид транспорту одним із найбільш економічних. Головними нашими перевагами є доступність необхідного вагонного парку, розробка індивідуальних схем кріплення вантажу, забезпечення його цілісності при транспортуванні та перевантажувальних операціях. Залізничний сервіс, що надається компанією «Бей-Транс» включає:

  • Укладання довгострокових договорів та угод на транспортно-експедиційне обслуговування при перевезеннях транзитних та експортно-імпортних вантажів із наданням експедиційного сервісу.
  • Відслідковування місцезнаходження вантажу, часу його перевантаження й передачі на прикордонних станціях.
  • Контроль проходження вантажів по території України та інших держав.
  • Консультації щодо оптимізації умов перевезень вантажів залізничним транспортом.

Для комфортного використання залізничного транспорту в процесі транспортування вантажів, компанія «Бей-транс» додатково пропонує:

  • Транспортування вантажів автомобільним транспортом до залізничної станції.
  • Організацію процесу перевалки вантажу та зберігання його на терміналі.
  • Організацію страхування та послуг сюрвеєра.

Напишіть нам

Дізнатися вартість перевезення

Scroll to Top
Догори

Напишіть нам